10PCS/veľa 1,5 M LC/APC - LC/APC Vlákniny Patch Kábel,FTTH,Duplex Jednom Režime Kábel,Dĺžka alebo iné Konektor môže byť prispôsobené


Štítky: optický ftth, sekáčik optický, duplex uhf, apc konektor, držiak vlákniny, acer aspire 5750g notebook doska, značka, logo patch, mikrotik router, miesto prístupu ubiquiti, d link.

€20.43 €24.03
  • Skladom
  • c942



  • Položka Dĺžka: 1m
  • Typ Konektora: LC/APC
  • Číslo Modelu: LC APC - LC APC
  • Názov Značky: Joinwit
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Kompatibilné: TP-link
  • Veľkosť: 10*10*10

Tipy: Ak položka na odkaz nemá model, ktorý chcete, neboj sa, povedz mi, v čase! Všetky drôt dĺžky alebo iné konektory v mojom obchode môže byť prispôsobený! Konektory môžu byť kombinované svojvoľne! Vitajte!

Vlastnosti

1) typ Konektora: FC, SC, LC, ST, MTRJ, NM, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Koniec-tvár: PC, UPCAPC 3) Core Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM): 50/125um alebo 62.5/125um) 4) Kábel Množstvo: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kábel Priemer: φ3.0 mm,φ2.0 mm, φ0.9mm 6) Dĺžka Kábla: 1, 2, 3 meter alebo vlastné 7) typ Kábla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, pléne ,ale Obrnených


Napísať recenziu

Súvisiace produkty